Dnes je 9. května 2024, svátek slaví Ctibor

Mgr. Veronika Šnoblová

Učitelka

veronika.snoblova@zskralovskeporici.cz

Že budu učitelkou na základní škole, mě napadlo až poslední rok na vysoké škole. Před tím jsem nad touto prací nepřemýšlela. Nyní si nedokážu představit, že bych dělala jinou práci než s dětmi, je opravdu kreativní a každý den jiná. Od malička mě velice baví sport a kreslení. První kroky mě tedy vedly na základní škole do třídy s rozšířenou výukou sportu a to především basketbalu. V dalším studiu jsem ale dala přednost výtvarnému umění a šla na Střední průmyslovou školu keramickou v Karlových Varech. Na vysoké škole jsem se opět vrátila ke sportu a studovala jsem obor Tělesná výchova a sport - obor trenérství. Abych měla úplné vysokoškolské studium, ke sportu jsem si přidala ještě druhý obor, a to občanskou výchovu.

Čas nelze zastavit a aniž bych mrkla okem, učím 16 let. U basketbalu jsem zůstala, pohltí asi veškerý čas, který netrávím ve škole. Když mi ale zbyde chvilka, ráda se vracím ke kreslení a četbě zajímavých knih.