Dnes je 25. dubna 2024, svátek slaví Marek

Mgr. Šárka Morávková

Ředitelka školy

reditelka@zskralovskeporici.cz

Po absolvování Gymnázia v Sokolově jsem při studiu na Pedagogické fakultě v Plzni, obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ a výtvarná výchova, učila na Zvláštní škole v Sokolově   - Dolním Rychnově. Po absolvování VŠ jsem byla na mateřské dovolené. Na jejím sklonku se mi naskytla příležitost nastoupit jako učitelka do Základní školy v Sokolově Rokycanově ulici. Zde jsem působila 16 let a nasbírala mnoho cenných zkušeností. V roce 2007 jsem uspěla v konkurzu a začala jsem pracovat ve zdejší základní škole jako ředitelka. Později jsme se do „naší“ vesnice i přestěhovali. Práce s dětmi mi přináší radost a má pro mne smysl. Velice si cením místního klidného, rodinného prostředí. Ve volném čase ráda pracuji na zahrádce, ráda cestuju, šiju, snažím se vytvořit z domu domov a jsem ráda se svou rodinou a přáteli.