Dnes je 4. května 2024, svátek slaví Květoslav

Zástupkyně ředitelky

Učitelka

olga.eichnerova@zskralovskeporici.cz

Narodila jsem se 1. července 1976 (prý to nejlepší datum pro učitele).

Studovala jsem na Gymnáziu v Sokolově a poté se rozhodla pro studium na vysoké škole pedagogické. Protože mě nejvíce bavilo učit se cizí jazyky, odjela jsem studovat až do Hradce Králové, kde nabízeli aprobaci anglický a německý jazyk.

Po ukončení studia jsem se vrátila zpátky do západních Čech a nastoupila jako učitelka na 2. ZŠ v Sokolově (školu s rozšířenou výukou jazyků), kde jsem učila angličtinu a němčinu děti od 3. do 9. třídy celých dvacet let.

Po tak dlouhé době jsem cítila, že potřebuji změnu a využila možnosti přejít na malou školu v místě mého bydliště. Tady v Poříčí učím angličtinu a také od září 2022 působím jako zástupkyně ředitelky školy. A zjistila jsem, že tato malá škola s krásnou zahradou je přesně to pravé.

V roce 2021 jsem začala roční studium Speciální pedagogiky v Karlových Varech. A v dalším roce jsem prošla kurzem Logopedický asistent.

Mám ráda přírodu, hudbu, procházky a jízdu na kole a také detektivky v jakémkoli množství a podobě.