Dnes je 24. dubna 2024, svátek slaví Jiří

Učitelka

Speciální pedagožka

milada.brezinova@zskralovskeporici.cz

Již odmalička jsem přesně věděla, jaké povolání chci v budoucnu vykonávat. Ano, uhodli jste  - učitelka dětí na prvním stupni. Další životní rozhodnutí padlo během studií na Západočeské univerzitě v Plzni, kde jsem si vyzkoušela výuku dětí na velkých anonymních školách a volba byla jasná – když chci učit a pracovat s dětmi, tak jedině na malé škole, kde mají k sobě učitelé, děti i rodiče mnohem blíže. Po ukončení studií na ZČU, jsem odjela ještě na rok do Německa, kde jsem pokračovala studiem německého jazyka na Volkshochschule v Achaffenburgu a studium úspěšně ukončila závěrečnou zkouškou. Po návratu z ciziny jsem s radostí nastoupila do místní ZŠ, kterou jsem sama navštěvovala jako dítě. Postupem doby „mojí školou“ prošly i obě mé děti a dodnes rády vzpomínají. A co dělám ve svém volném čase? Věnuji se sportu, ráda cestuji a mou velkou vášní a radostí je lovecká kynologie s mým báječným psem Falkem.