Dnes je 2. prosince 2022, svátek slaví Blanka

Články

Slavnostní zahájení školního roku 2022/2023

I letos bude nový školní rok slavnostně zahájen, a to ve čtvrtek 1.9. od 8:00 hodin. Prvňáčky již tradičně přivítá nejen ředitelka školy, Mgr. Šárka Morávková, ale i starosta obce, pan Michal Kováč. Pro všechny žáčky prvního ročníku je první školní den velkým životním krokem. Podporou jim určitě bude hojná účast rodičů a příbuzných. Žáci ostatních ročníků stráví úvodní vyučovací hodinu ve svých třídách se svým třídním učitelem. Všem dětem přejeme úspěšné vykročení do nového školního roku, hodně studijních úspěchů a v neposlední řadě spoustu zážitků.

Čtěte dále

Oznámení o konání zvláštního zápisu do základního vzdělávání ve školním roce 2022/2023 / Повідомлення про спеціальний запис до початкової школи на навчальний рік 2022/2023

Ředitel základní školy Základní škola Královské Poříčí, okres Sokolov oznamuje místo a dobu konání zvláštního zápisu dle § 2 zákona č. 67/2022 Sb. do základního vzdělávání pro školní rok 2022/23.

Директор початкової школи Základní škola Královské Poříčí, okres Sokolov повідомляє про місце та час проведення спеціального запису відповідно до § 2 Закону № 67/2022 Зб. до початкової школи на навчальний рік 2022/2023.

Čtěte dále
3D tisk do škol

3D tisk do škol

Dnes jsme s dětmi ze třetí, čtvrté a paté třídy navštívili Statek Bernard, kde nás zaměstnanci firmy PRUSA 3D seznámili s prací na 3D tiskárnách. Zjistili jsme, jaké tiskárny existují a jak a co všechno vlastně umí vytisknout. Nejlepší ale je, že jednu takovou tiskárnu dostaneme do školy v rámci projektu "Průša do škol". Domů jsme se vraceli s pěknými dárečky. A od příštího roku si budeme při informatice tisknout pomůcky sami.

dershane ankara
Čtěte dále