Dnes je 8. června 2023, svátek slaví Medard

Basketbalová liga Jr. NBA

Aktuality10. listopadu 2022Administrátor

Neuvěřitelný příběh našich sportovců začal v říjnu v Děčíně, kde se náš tým probojoval mezi osm nejlepších družstev v ČR a postoupil do finále v Praze.

Neuvěřitelný příběh našich sportovců začal v říjnu v Děčíně, kde se náš tým probojoval mezi osm nejlepších družstev v ČR a postoupil do finále v Praze. V úterý 8. 11. vyrazilo do Prahy nejen naše družstvo, ale díky vedení obce, které poskytlo autobus, také celá škola jako podpora do Prahy. Byli jsme svědky dvou napínavých zápasů, ve kterých naši hráči postoupili do hry o bronzovou medaili. Závěrečný souboj jsme sledovali již ve škole online, atmosféra byla velmi podobná té v hale v Praze. Získání bronzu jsme bouřlivě oslavili i další den, kdy byli všichni hráči odměněni pochvalou za vzornou reprezentaci školy a také sladkou tečkou. Paní Jindřichová koupila členům týmu luxusní jahodový dort a Matějovi Šnoblovi ještě navíc veliký čokoládový pohár pro vítěze a paní Lucie Gregorová z kavárny Káva jen tak pro každého hráče nachystala vynikající slavnostně nazdobený muffin. Oběma dámám ještě jednou velmi děkujeme. Veliké poděkování patří také panu Lukáši Šnoblovi za odbornou sportovní pomoc a vedení celého týmu.