Dnes je 16. dubna 2024, svátek slaví Irena

Slavnostní otevření nového školního hřiště

Aktuality19. října 2022Administrátor

Ve středu 19. října se uskutečnilo slavnostní otevření nového hřiště na naší školní zahradě.

Ve středu 19. října se počasí konečně umoudřilo, takže se mohlo uskutečnit slavnostní otevření nového hřiště na naší školní zahradě. Dopoledne nás navštívily děti z mateřské školy. Naši žáci si pro ně připravili sportovní aktivity a hry, takže se všichni dopoledne užili ve sportovním duchu. Odpoledne jsme se sešli v hojném počtu. Pan starosta po krátkém proslovu přestřihl pásku ke hřišti a pak už nastal čas na zábavu. Nejdříve běželi rodiče se svými dětmi štafetový běh a potom následovalo několik her živého fotbalu. Všichni si užili radost ze hry a možnost popovídat si u občerstvení s dalšími účastníky. Akce se mimořádně zdařila a my děkujeme všem příchozím rodičům a jejich dětem.