Dnes je 25. dubna 2024, svátek slaví Marek

Sportovní olympiáda pro MŠ 2022

V pondělí 14. února 2022 se opět sešly děti z MŠ a ZŠ, a to v horní tělocvičně. Naši žáci pro malé dětičky přichystali Sportovní olympiádu. Na ploše tělocvičny se nacházelo 12 stanovišť a děti z MŠ postupně v doprovodu někoho z dospělých procházely všechna stanoviště a za splněné úkoly sbíraly razítka na kartičku. Stanoviště byla různorodá, všechna sportovně zaměřená a na každém naši žáci dětičkám vše vysvětlili a názorně předvedli. Jednalo se např. o skákání v pytli, slalom v autíčku na ruční pohon, opičí dráhu, míčovou školku, skok do dálky a další. Všechny děti z MŠ nasbíraly všechna razítka a odměnou pro každého byla zlatá medaile celá z čokolády. Těšíme se na další akci se svými malými kamarády.